رشد کامل هر فرد زمانی صورت میگیرد که علاوه بر جسم، ذهن و احساسات او نیز رشد کرده باشند. در دنیای پر تلاطم امروز، پرورش و رشد احساسات نقش به سزایی در دستیابی به آرامش را ایفا می کند. در این کلاس ها فرزندانمان می توانند با به تصویر کشیدن احساساتشان یکی از راه های درست دست یابی به آرامش را لمس و تجربه کنند و در کنار کسب تجربه و مهارت; در حالی که سیر رشد صحیح را می پیمایند میتوانند کم کم هنرمند درونشان را نیز بیدار و فعال سازند.
اهداف کلاس نقاشی کودک: شناخت رنگ ها، استفاده از ابزار، تقویت مهارت دستی، خلاقیت، الگو سازی، الگو برداری، ایده پردازی، پشتکار، ایجاد حس اعتماد به نفس، خلق آثار، نتیجه گیری و … می باشد.
سن آموزش: ۳ تا ۸ سال
سطوح دوره:
سطح پایه ۱ و ۲ و ۳
سطح مقدماتی ۱و ۲ و ۳
سطح پیشرفته ۱ و ۲

اهداف کلاس نقاشی نوجوان: شناخت و ترکیب رنگ ها، استفاده از ابزار و مواد، تقویت مهارت های دستی، تمرکز، خلاقیت، الگو سازی، ایده پردازی، پشتکار، دقت، ایجاد حس اعتماد به نفس، مهارت درست دیدن، نتیجه گیری و … می باشد.
سن آموزش: ۹ تا ۱۵ سال
سطوح دوره:
سطح پایه ۱ و ۲ و ۳
سطح مقدماتی ۱ و ۲
سطح پیشرفته ۱ و ۲ و ۳ و ۴

کودکان ما درکی محدود و در حد تجربیاتشان از دنیای اطرافشان دارند و هرچقدر که تجربیات بیشتری پیدا کنند درک بهتری نیز خواهند داشت. در این کلاس کودکان میتوانند مواد گوناگون را لمس کنند و با شکل، رنگ، بو و … آنها آشنا شوند و با استفاده از دستان هنرمند و خلاقیت نامحدودشان علاوه بر خلق آثار درک بهتری از محیط پیرامونشان پیدا کنند
اهداف کلاس: استفاده و شناخت مواد و ابزار خلاقیت، پشتکار، ایده پردازی، کار گروهی، افزایش حس اعتماد به نفس، مهارت دستی، استقلال فردی و … می باشد.

سن آموزش: ۴ تا ۱۵ سال
سطوح دوره:
سطح پایه ۱ و۲ و ۳
سطح مقدماتی ۱ و ۲ و ۳
سطح پیشرفته ۱ و ۲

استفاده از ابزار، لمس مواد و خلق، همیشه و در همه سنی حسی خوش آیند به همراه دارد. در این کلاس ما روشی را پیش گرفته ایم که همانگونه که روزانه بر حجم مختلف علوم دنیا افزوده می شود بر حجم اطلاعات کودکان ما نیز افزوده گردد و در کنار آن کودکان ما به همراه بازی و آمیخته با هنر علاوه بر افزایش آگاهی هایشان مهارت دستی و استفاده ی همزمان از دست و ذهنشان را نیز می آموزند.
اهداف کلاس: لمس و شناخت ابزار، استفاده از ابزار، مهارت دستی، دقت، الگوبرداری و الگویابی، تقویت استقلال فردی، پشتکار، تمرکز، خلاقیت، نتیجه گیری و … می باشد.
سن آموزش : ۶ تا ۱۵ سال
سطوح دوره
سطح پایه ۱ و ۲ و ۳ و ۴
سطح مقدماتی ۱ و ۲ و ۳ و ۴
سطح پیشرفته ۱ و ۲ و ۳

فنگ شویی (که به معنی باد و آب است) هنر باستانی شرق است، این هنر برای ترویج سلامتی، شادی، سعادت، انرژی، شور و اشتیاق، از طریق چیدمان صحیح اشیا می باشد. اگر در نظر دارید که تغییری محسوس در کودکتان (در واقع در نحوه زندگی او) مشاهده کنید این راه خوبی است زیرا که به طور قطع تغییری مثبت خواهد بود. در این کلاس ها، فنگ شویی به ساده ترین زبان ممکن برای کودک توضیح داده خواهد شد، البته نه تنها به صورت ﺗﺌوری بلکه با استفاده از بازی رنگ ها و الگو سازی های هیجان انگیز.
اهداف کلاس: ترویج حس هماهنگی، آموزش کسب موفقیت، پرورش روابط اجتماعی، ایجاد اعتماد به نفس، شادی، دقت،خوب دیدن، درست فکر کردن، نظم و … می باشد.
سن آموزش: ۹ تا ۱۵ سال
سطوح دوره :
– سطح پایه ۱ و ۲
– سطح مقدماتی ۱ و ۲
– سطح پیشرفته ۱ و ۲

حتما تا کنون شنیده اید که هیچ وقت دیر نیست اما ما می گوییم هیچ وقت زود نیست. هیچگاه برای آشنا کردن کودکان با اصول اساسی کسب و کار و کارآفرینی زود نیست. هدف ما از کارآفرینی کودک طرح برخی از ابزارهای اساسی و استراتژی های خاص به روشی است که کودکان بتوانند در شروع، برخی از تجربه های ارزشمند را خودشان بسنجند و تجربه کنند. کودکان باید بیاموزند که چگونه شروع کنند، سازماندهی کنند و در این زمینه رشد کنند تا به موفقیت برسند.
آیا تا کنون شنیده اید که ثروتمندان در زمینه کارکرد پول به کودکان خود چه می آموزند که دیگران از آن غافلند؟ به نظر میرسد روش های کنونی عصر حاضر مناسب نمی باشند، زیرا که آنان کارمند محورند نه کارآفرین محور.
واقعا چرا چیزهایی که در زندگی واقعی کاربرد دارند را کمتر به آنها آموزش می دهیم؟!
اهداف کلاس: خودشناسی، موقعیت سنجی، شناخت ارزش ها، ایجاد همکاری در کودکان و …
سن آموزش: ۸ تا ۱۵ سال
سطوح دوره: سطح مقدماتی، سطح پیشرفته

دنیای کودکان دنیای تخیل و رویا است، زیرا که آنها با داستان ها زندگی می کنند و خود را در داستانها، قصه ها و کارتون ها جستجو می کنند، پس چرا از این موقعییت بهترین بهره را نبریم؟ کودکی که خود با احساساتش زمینه را فراهم آورده تنها احتیاج به فضاسازی صحیح و ارایه راه کار داردتا بتواند این تخیلات را که بسیار هم خلاقانه و زیبا هستند را به ثبت برساند و به صورت ناخودآگاه بیاموزد که حتی تخیلات نیز می توانند اگر در چهارچوب قرار بگیرند معنادار شده و مفید واقع گردند و با توجه به قدرت یادگیری ای که کودکان دارند ما این استعداد آنان را با زبان دوم تلفیق کرده و همزمان زبان دوم آنان را با جدیدترین متد دنیا پرورش میدهیم . در این کلاس ها فرزندانمان به تخیل پردازی و چهارچوب بندی آنها می پردازند و در فضایی شاد هدایت صحیح ذهن را آموخته و همچنین به خلق آثار هنری با زبانی دیگر می پردازند.
اهداف کلاس: آموزش زبان دوم، خلاقیت، ایده پردازی، پشتکار، دقت، تمرکز، ایجاد حس اعتماد به نفس، نتیجه گیری، مهارت دستی، برقراری ارتباط و مشارکت، تحلیل و نقد و بررسی، شخصیت پردازی، توجه به مسئولیت و کار، بیان نظرات، کارگروهی و … می باشد.
سن آموزش: ۵ تا ۱۵ سال
سطح دوره: سطح پایه – سطح مقدماتی – سطح پیشرفته

عکاسی برای کودکان همیشه جذاب بوده . پس بهتراست از این علاقه نهایت استفاده را ببریم و به کودک یکی از هنرهای مدرن را آموزش دهیم، آن هم با روشی اصولی.
در این کلاسها دید بچه ها را باز می کنند و به بچه اجازه داده می شود تا از دریچه دید خودشان دنیا را برای ما به نمایش در بیاورند . همه ی انسانها قدرت خلق در وجودشان هست اما خیلی از آنها به دلیل مقابله های اشتباه خانواده ها در همان دوران کودکی آن هم تنها به این دلیل که بزرگترها هیچ ذهنیتی از دید کودکشان ندارند این خلاقیت را نابود می کنند.
اهداف کلاس: علاوه بر آشنا نمودن بزرگترها با دنیا و طرز نگاه بچه ها در این کلاس ها تکنیک های عکاسی نیز به کودکان با روشی جذاب تدریس خواهد شد آن هم نه تنها به صورت تئوری بلکه همراه با عمل
سن آموزش : ۸ تا ۱۵ سال
سطح دوره : سطح مقدماتی و سطح پیشرفته

بسیاری از بزرگترها بر این باورند که کودکان توانایی استفاده از ابزار آشپزخانه را ندارند، که متاسفانه این اشتباهی بزرگ و فراگیر در میان والدین است . ما قبول داریم که بعضی از ابزار موجود در آشپزخانه می توانند خطر آفرین باشند اما این خطرها برای بزرگترها هم می تواند وجود داشته باشد، علا،ه بر این خیلی بیشتر از امکان خطرآفرینی این ابزار باید به قدرت پرورش دهندگی آنها توجه نمود.
همه کودکان از پدران و مادرانشان تقلید می کنند و به همین دلیل است که به کارهایی که آنان انجام می دهند بسیار توجه دارند، پس چه خوب است که از این ویژگی استفاده ای مثبت کنیم و آشپزی را که یک مهارت ویژه در زندگی می باشد را نه به اجبار بلکه با شور و هیجان به کودکانمان آموزش دهیم.
اهداف کلاس: دقت در کار، کار گروهی، یادگیری ویژگی های ابزار و طرز استفاده از آنها، اهمیت تغذیه، آشنایی با مواد غذایی و ویژگی های مختلف آنها، اعتماد به نفس، خود باوری و….
سن آموزش: ۵ تا ۱۵ سال