من لجباز نیستم
آگوست 29, 2017
جملاتی که به دنیای کودکان آسیب می رسانند
سپتامبر 3, 2017

مگنت تراپی، درمان به کمک آهنربا یا بازی با آهنربا !!

سیاره زمین دارای بار مغناطیسی است و حتی جریان خون در بدن انسانها میدان مغناطیسی ایجاد می کند. وقتی بدن در معرض میدان مغناطیسی قرار می گیرد، بر یونهای آزاد نیروی الکترومغناطیسی وارد شده و باعث جهتگیری آنها براساس میدان می شود و با حضور یونها در ناحیه ای که میدان مغناطیسی حضور دارد، تبادل یونی سلولها توسط ریتم پالسی میدان تحت تأثیر قرار می گیرد و بنابراین سلول های آسیب دیده از نظر الکتریکی به حالت نرمال نزدیک می شوند. در واقع ایجاد میدان های مغناطیسی در بدن جریان خون را افزایش داده و باعث بهزیستی افراد می گردد.

اکنون مگنت تراپی به دلیل کارآیی بسیارش جذابترین و ارزانترین روش درمانی در آمریکا است و علاوه بر اینها چه درمانی را سراغ دارید که بدون استفاده از قرص، تزریق دارو و هیچ عوارض جانبی باشد؟

دکتر کارلوس والبونا رییس بخش پزشکی دانشگاه هیستون آمریکا از مگنت ها برای تسکین دردها استفاده می کرد. او در سال 1994 در آزمایشهایی که روی کودکان دچار بیماری فلج اطفال انجام داد بسیار متعجب و مسرور شد. وی حتی برای درد زانوی خودش نیز از مگنت استفاده کرد و ناباورانه دردش در عرض چند دقیقه برطرف شد. مگنت تراپی استفاده از وسایل مغناطیسی (مگنت ها) در مجاورت یا روی بدن به منظور تسکین درد، کمک به شفا و در خصوص کودکان کمک بسزایی در رشد و افزایش قد آنان می باشد. به خصوص که تأثیر مگنت ها بر بدن از طریق ارتباط آنها با کف دست و یا کف پاها می باشد و شاید بازی با اسباب بازی های مغناطیسی (مگنت ها) به نوعی همان مگنت تراپی محسوب می شود.

G_post_link_news_05
مغناطیس های ما را می توانید بارها استفاده کنید و همیشه از خواص آن بهره مند شوید!

خون حاوی ماده آهن دار هموگلوبین است که اکسیژن و دی اکسید کربن را حمل می کند. وقتی خون در بین ریه ها به جریان در می آید، اگر هموگلوبین آهن دار کاملاً آهن ربایی شود می تواند اکسیژن بیشتری را به سلولها ببرد و دی اکسید کربن بیشتری را نیز از سلولها بیاورد. این به معنی انرژی بیشتر و خستگی کمتر یاخته ها و بافت های بدن است و اندام های داخلی بدن بسیار سالم تر خواهند ماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *