حریم خصوصی

حریم خصوصی

به معنای نقطه امن زندگی هر فرد در اجتماع است، محلی که در آن میزان دخالت یا سرکشی‌های بی‌مورد دیگران به حداقل ممکن می‌رسد. در فضای مجازی نیز چون عالم واقع، انسان‌ها به حریم خصوصی نیاز دارند. به عبارتی بچه ها شادی ضمن احترامی که برای شما عزیزان قائل است اینجا را، به نقطه امن زندگی شما در فضای مجازی تبدیل نموده. به‌ همین منظور پاسخ اعتماد شما را با ایجاد بستری امن و حفاظت‌شده خواهیم داد.

از آنجا که کلیه فعالیت‌های بچه ها شادی قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. کاربران عزیز می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و بچه ها شادی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
در این یادداشت بر‌آنیم که سیاست‌های بچه ها شادی را در ارتباط با حفظ حریم خصوصی شما همراهان عزیز به اشتراک بگذاریم. حریم خصوصی بچه ها شادی به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید چه جنسی از اطلاعاتتان جمع‌آوری شده، چگونه و کجا از آن‌ها استفاده می‌شود، چگونه و در چه زمانی به اشتراک گذاشته خواهند شد، همچنین به اختیاراتی که در رابطه با مدیریت اطلاعاتتان خواهید داشت اشاره می‌شود. حریم خصوصی در تمام خدمات، برنامه‌های کاربردی و محصولاتی که توسط بچه ها شادی ارایه می‌شوند صادق است و بازدید شما از وبسایت بچه ها شادی به این معنا خواهد بود که تمامی اصول مندرج در بخش حریم خصوصی را پذیرفته‌اید و نسبت به جمع‌آوری اطلاعات، استفاده و افشای آن‌ها به میزانی که در حریم خصوصی تعریف شده است، رضایت دارید.
اطلاعاتی که بچه ها شادی جمع‌آوری می‌کند در راستای شناسایی بهتر و آسان‌تر کاربران استفاده می شود و همچنین ممکن است بچه ها شادی برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه بچه ها شادی را در پروفایل خود لغو کنند. این اطلاعات شامل اطلاعاتی است که بچه ها شادی به‌طور مستقیم از شما دریافت می‌کند، اطلاعاتی که از شخص ثالث بدست می‌آورد، و همچنین اطلاعاتی که بصورت خودکار و در حین استفاده شما از سایت جمع‌آوری می‌نماید :

1- اطلاعاتی که به‌طور مستقیم از شما دریافت می‌شود :
زمانی که شما در وبسایت بچه ها شادی ثبت‌نام می‌کنید، ما اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، ایمیل و … را جمع‌آوری کرده و از آن‌ها برای اهداف مهمی مانند بهبود عملکرد سایت، تبلیغات هدفمند، پاسخگویی به درخواست‌ها و ایجاد ارتباطات دو‌طرفه استفاده خواهیم کرد. البته شما می‌توانید برخی اطلاعات خاص را وارد نکنید که در این‌صورت از برخی مزایای وبسایت نیز بی‌بهره خواهید ماند.
2- اطلاعات عمومی :
اطلاعاتی نظیر نظرات، اطلاعات پروفایل و … که شما در سایت منتشر می‌کنید توسط سایت بچه ها شادی جمع‌آوری و ذخیره می‌شوند. در صورت صلاحدید، امکان ویرایش برای بچه ها شادی در هریک از موارد نظرات، تصاویر ارسالی و … جهت انطباق با چارچوب‌ها و موازین سایت قبل از انتشار عمومی فراهم است.
3- اطلاعات تراکنشی :
زمانی که در وبسایت بچه ها شادی اقدام به خرید و ثبت سفارش می‌کنید، اطلاعات خاصی نظیر شماره تماس،ایمیل، آدرس و اطلاعات کارت بانکی جهت پردازش درخواست خرید شما جمع‌آوری می‌شود. قابل ذکر است تراکنش‌های بانکی شما در هنگام خرید در یک بستر رمز‌‌گذاری شده امن صورت می‌گیرد، تحت نظارت کامل بانک مرکزی بوده و توسط سیستم شاپرک پردازش می‌شوند، به همین دلیل برای هیچ شخص ثالثی قابل دسترس نخواهند بود.
بچه ها شادی به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را به شخص ثالث و برای اهداف تجاری منتشر نمی‌کند، مگر در مواردی که طبق قانون موظف است آن ها را با مراجع قضایی برای پیگیری جرایم و تخلفات به اشتراک بگذارد. در مواردی که اطلاعاتی مانند نظرات، تصاویر محصول و … بصورت عمومی و با رضایت شما در سایت منتشر شده و در معرض عموم قرار می‌گیرد، بچه ها شادی مسئولیتی را در قبال انتشار آن‌ها به‌عهده نمی‌گیرد. تمامی اطلاعات دریافتی از شما توسط یک لایه امنیتی (ssl)، پروتکل و سرور محافظت‌ شده و امکان دستیابی غیرقانونی به آن‌ها وجود ندارد.
در صورتیکه تمایل ندارید بخشی از اطلاعاتتان را با بچه ها شادی به اشتراک بگذارید، می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و از بخش ویرایش اطلاعات، موارد دلخواه را حذف نمایید.

نکته قابل توجه اینکه همواره مراقب رمز ورود به سایت باشید و همیشه بعد از اتمام کار با سایت مطمئن شوید که از حساب کاربریتان خارج شده‌اید تا از سوء استفاده‌های احتمالی افراد سودجو جلوگیری به‌عمل آورید. روش دیگر اینکه با انتخاب یک رمز ورود به سایت ایمن شامل ترکیبی از کاراکترهای عدد و حرف، تجربه‌آسوده و امنی را برای خود رقم بزنید، در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی در قبال تعرض‌های احتمالی متوجه وبسایت بچه ها شادی نخواهد بود.
در آخر ضمن تشکر از اعتماد شما به وبسایت و مجموعه، بچه ها شادی در تلاش است تا پاسخی درخور و متناسب با اعتماد شما فراهم آورد و شما بتوانید در بستری امن، تجربه‌ای لذت بخش را در فضای مجازی رقم بزنید.

در صورتیکه پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با حریم خصوصی بچه ها شادی دارید، می‌توانید از طریق ایمیل به نشانی info@shadichild.com با ما در میان بگذارید.